• Simple Item 4

  • При наведении, подчеркивание пропадает

  • При наведении, подчеркивание пропадает

  • При наведении, подчеркивание пропадает

  • Simple Item 5

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Як вибрати хорошу швейну машину?

  • Автор: tanay_admin

 

Як ідеально вибрати хорошу швейну машину для дому

     Навіть зараз, коли в магазинах є величезна кількість різноманітного одягу, багато жінок все одно не забувають про шиття. У когось це – просте хобі, а хтось і підробляє шиттям.

     Тому вирішувати яку швейну машинку вибрати слід з урахуванням того, як вона використовуватиметься. Одна річ, якщо ви будете лише зрідка шити якісь невеликі та нескладні дрібниці, і зовсім інша, якщо планується обшивати всю сім'ю, а тим більше виконувати якісь замовлення. Правда, досвідчені, а тим більше професійні, швачки і самі чудово знають, як їм вибрати хорошу швейну машинку, що відповідає їх високим вимогам. Тому поради більше потрібні тим, хто тільки має намір освоювати швейне мистецтво.

     Початківцям не варто (навіть якщо раптом у них є зайві гроші) відразу ж купувати дуже складну професійну швейну машину, вартість якої може доходити навіть до десятків тисяч гривень. По-перше, така дорога машинка у недосвідченої кравчини окупитися дуже не скоро, а, по-друге, швейці-початківці буде непросто справлятися зі складним професійним агрегатом, з безліччю функцій.

     Отже, як вибрати швейну машину для будинку? Йтиметься далі про швейну машину, яка використовуватиметься для пошиття речей для себе та своєї сім'ї, а не про промислову техніку зі складним комп'ютерним управлінням, що більше підходить для комерційної діяльності.

     Про те, що не слід купувати для цього занадто дорогі швейні машини, вже було сказано. Але й надто дешеві швейні машинки – теж не найкращий варіант.

Як правило, у швейних машинах, що відносяться до найнижчої цінової категорії, часто присутні крихкі пластикові частини, що легко виходять з ладу. Тому краще все ж таки купувати більш дорогі пристрої, ціна на які знаходиться десь в діапазоні від семи до півтора десятка тисяч рублів.

     Щоб правильно вибрати швейну машинку, треба хоч трохи знати про її пристрій, а також уявляти, як відбувається сам процес шиття.

     Колись усі швейні машини керувалися суто механічним способом, лише розрізняли ручний чи ножний привід. Великою підмогою стала поява електричної педалі, яка значно полегшила життя кравчиних.

     Нині всі сучасні швейні машини обов'язково оснащуються автоматичним приводом. Мало того, деякі моделі відомих виробників тепер оснащуються ще й кнопкою, на яку треба лише натиснути для початку шиття.

     Припустимо, що ви приблизно визначилися з тим, скільки ж ви готові витратити на покупку, і вирушили до спеціалізованого магазину. А як вибрати швейну машинку вже в самому торговому центрі з безлічі приблизно однакових моделей, які є?

     Насамперед, при виборі швейної машини є сенс попросити її включити та перевірити. Її двигун повинен працювати рівно і досить тихо. Можна ще подивитися на яку максимальну висоту можна підняти лапку, адже від цього залежить який товщини матеріал (або скільки шарів) "візьме" ця швейна машина. Правда, треба враховувати, що практично всі побутові швейні машини не розраховані на шиття дуже товстої шкіри, у них просто недостатня сила проколу.

     Також можна подивитися, які корисні доповнення є у тієї чи іншої моделі. Зокрема, переважна більшість сучасних моделей швейних машинок мають спеціальні пристрої для вдягання та відрізання нитки, функцію "вільний рукав", завдяки якому можна його легко вшити, а також деякі інші, але не менш корисні вдосконалення, що значно полегшують шиття,

 

 

шаблоны joomla

Новини


Обираємо оверлок

22 Январь 2015