• Simple Item 4

  • При наведении, подчеркивание пропадает

  • При наведении, подчеркивание пропадает

  • При наведении, подчеркивание пропадает

  • Simple Item 5

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Обираємо оверлок

  • Автор: tanay_admin

 

Як вибрати оверлок?

 

overlok-kupit-11


     Оверлок це краєобметочна швейна машина, основне значення якої - обрізати та обмітати край тканини під час шиття виробів з різних видів тканин. Декілька ниток обмітають край матеріалу, утворюючи шов, який перешкоджає розпуску матеріалу. Оверлок одночасно обрізає надлишок тканини, зшиває деталі і обмітає край.
Оверлок не замінює швейну машинку, так само як і швейна машина не замінить оверлок, тому для якісного шиття необхідно використовувати під час шиття одне та інше. Оверлочні рядки досить еластичні, що робить оверлок незамінним під час шиття виробів з трикотажу та інших матеріалів, які схильні до розтягування.

Рекомендовані нами бренди і моделі оверлоків мають гарантію і мають усі сертифікати якості. У рекомендаціях будуть ті моделі, які мають оптимальне співвідношення ціни, функцій та якості.
     1) Оверлоки, які виконують 3, 4 нитковий шов та роликовий.
     З усього ряду оверлоків представлених на сайті, хотілося б спочатку виділити професійний та напівпромисловий агрегат для обробки краю - Juki 644, надійність якого, дозволяє застосовувати його в ательє та швейному цеху, а якість рядка не відрізнятиметься від фабричного шва.
Якщо ж Вам потрібен більш простий та зручний оверлок для дому, варто відзначити моделі Brother 1034 та Brother 3034. Ці оверлоки виконують якісно усі шви, особливо хочеться відзначити якість роликового шва. Зручні у заправці, а також легко підлаштовуються під будь-який вид матеріалу. Мають рукавну платформу для обробки тонких деталей. Диференціальний транспортер, яким оснащені оверлоки, дає змогу витягти або прибрати тонкі тканини і трикотаж. Якщо ви шукайте варіант дешевше, тоді Janome 205 або Janome T-34 будуть відмінним вибором. Всі ці оверлоки є аналогами та відрізняються лише дизайном (колірним рішенням). Варто звернути увагу, що заправка цих оверлоків складніша, ніж у серії Brother і вони не мають рукавної платформи. Виробництво вище перерахованих оверлок розміщено в Тайвані. Але якщо для Вас якість обробки краю не є важливою при шитті, можна купити китайський оверлок, який поступається тільки в надійності та якості виконання швів.
     2) Оверлоки, які виконують 2,3,4 нитковий шов та роликовий.
     У цій групі оверлоки здатні окрім трьох та чотириниткових швів, виконувати двониткові, які краще підходять для помітки тонких тканин. Лідером тут будуть три японських представники від різних виробників - професійний оверлок Juki 654, зручний і сучасний Brother 4234d і перевірений часом Janome ML 784. Всі ці краєобметні машини мають найвищу якість швів, надійний механізм і легке налаштування.
     3) Коверлок - це оверлок, який виконує ще розпошивальні шви.
     Коверлок - це машина, яка виконує практично ту ж функцію, що і оверлок, але має основну важливу відмінність: в коверлоку є додатковий петлювач - петлювач ланцюгового стібка, що дозволяє машині робити розшивний (плоский) шов, який ще називають трикотажним. У цьому класі ми рекомендуємо коверлок Minerva 3000.

шаблоны joomla

Новини


Обираємо оверлок

22 Январь 2015